OBCHODNÍK PRO LEADERA V E-COMMERCE

typy úvazku: IČO
typy: On Site
lokality: Bratislava

Jedna z nejrychleji rostoucích technologických společností, pomáhá firmám i jednotlivcům začít a rozvíjet jejich online podnikání. Nabízí e-shopům široké možnosti, od pronájmu po platební služby a propojení s profesionály. Aktuálně hledáme člověka se silným obchodním talentem pro klíčovou oblast salesu v e-commerce.🤝

NÁPLŇ PRÁCE
  • Jednání s potenciálními klienty z různých segmentů prostřednictvím online/offline setkání a telefonicky.
  • Příležitostně se budeš účastnit také různých e-commerce akcí. Nejsou to jen prodejci platformy, ale i obchodní partneři, kteří chtějí klientům pomoci uspět ve světě e-commerce!
  • Konzultace ohledně obchodních a technických záležitostí, řešení problémů, s nimiž se zákazník setkává při svém online podnikání.
  • Převážnou část obchodních příležitostí ti otevře Business Development tým. Protože však nepokryjí všechna tvá setkání, budeš si stále hledat nové příležitosti sám. Aby sis co nejvíce uvolnil ruce, budeš úzce spolupracovat také s onboarding týmem, který se postará o implementační část.
POŽADAVKY NA POZICI
  • Cítíš se jako doma v oblasti outbound sales (cold calling, online meetingy).
  • Motivují tě výsledky a máš dobrý tah na branku.
  • Relevantní zkušenosti s prodejem (alespoň 2 roky).
  • Zajímáš se o obchod, e-commerce a technologie.
  • Rozumíš a dokážeš komunikovat v anglickém jazyce (min. úroveň B1).

ZAUJALO VÁS TO?

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx