HEAD OF SALES

typy úvazku: HPP IČO
typy: Hybrid
lokality: Brno Praha

Jedna z nejrychleji rostoucích technologických společností, pomáhá firmám i jednotlivcům začít a rozvíjet jejich online podnikání. Nabízí e-shopům široké možnosti, od pronájmu po platební služby a propojení s profesionály. Aktuálně hledáme člověka se silným obchodním talentem pro klíčovou oblast salesu v e-commerce.🤝

NÁPLŇ PRÁCE
  • Povedeš klíčový obchodní tým pro produkt CORE, který momentálně čítá 8 kolegů
  • Budeš zodpovědný primárně za performance management, rozvoj týmu a správu Salesforce. Který používáme jako hlavní nástroj na řízení týmu a jeho organizaci
  • Povedeš týmové porady i individuální 1:1s s cílem mentorovat a rozvíjet členy týmu
  • Neustále zlepšovat naši obchodní strategii a směřování týmu
  • Motivace a podpora týmu při zvládání složitějších případů
  • Finální zodpovědnost za plnění KPIs týmu
POŽADAVKY NA POZICI
  • Láká tě čistě akviziční Sales
  • Už jsi podobně zaměřený obchodní tým řídil. Potřebujeme člověka co ví kam sáhnout v manažerských věcech, ale má i velké zkušenosti přímo se salesem
  • Ideální bude, když budeš v Praze nebo v Brně, protože tě bude čekat časté cestování za částí našeho týmu právě do Brna nebo vice versa do Prahy
  • Velkou orientaci na výsledky. Koneckonců je to prodej a jde o čísla
  • Že budeš opora pro kolegy ve svém týmu, na koho se můžou spolehnout
  • Angličtina min. B2, ať se domluvíš
  • Řidičský průkaz a auto
  • Zájem o E-commerce, pokud máš zkušenosti a přehled z CZ&SK E-commerce tak je to výhoda

ZAUJALO VÁS TO?

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx