Devops engineer

typy úvazku: IČO
typy: Hybrid
lokality: Praha

DevOps tým v nově vznikající bance hledá nadšence, který by doplnil jejich sestavu. Tento tým si již prošel několika projekty a soustředí se hlavně na smysluplnost jejich řešení. Jejich plán je postavit banku na zelené louce, ale předtím musí vyřešit ještě pár zajímavých technických problémů. Staví to hlavně na Kubernetes v hybrid cloudu a aplikace nasazují pomocí Helmu. CI/CD je samozřejmost. Snaží se používat to nejlepší co je k dispozici a nebojí se experimentovat.

Náplň práce

  • Vyvíjet bankovní i nebankovní části celého ekosystému.
  • Aktivně spolupracovat s dalšími členy týmu, frontend a bakckend developery či byznys analytiky.
  • Samostatná práce – od architektury až po implementaci.
  • Zodpovědnost za dílčí komponenty.
  • Budete součástí týmu vývojářů, kteří znají zábavu a legraci i v práci.

Požadavky na pozici

  • Technologický nadšenec – rád/a zkoušíte nejnovější technologie a nová paradigmata.
  • Řešitel – baví Vás samostatné řešení problémů, přetváření byznysových požadavků do funkčních aplikací.
  • Sebevědomí – vyhledáváte nové výzvy a chcete se seberealizovat.
  • Parťák – člověka, na kterého je spoleh.

Technologie

  • Kubernetes
  • Docker technologií
  • Helmu
  • Tvorbou CI/CD pipeline
  • IaC standardy
  • IT sítí a základů bezpečnosti

Co můžete získat?

  • Práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Tým, který má svou práci rád a chce se posouvat dál a dál
  • Dynamické a uvolněné pracovní prostředí
  • Možnost hybridního modelu on-site/home office
  • Podílení se na vzniku něčeho nového a velkého

ZAUJALO VÁS TO?

Povolené formáty: .pdf, .doc, .docx